Вітальня як кінотеатр або танцювальний зал

Фахівці-дизайнери запропонують вам різні способи планування, визначить тип вітальні відповідно до ваших стилістичними уподобаннями, особливості архітектурного розподілу і структурні елементи допоможуть з вибором меблів, але з самого початку вам слід знати, чи хочете ви щоб ваша вітальня виглядала як просторий домашній зал для танців і відпочинку або як затишне місце для спілкування з родиною та друзями.

Варіанти компоновки вітальні часто бувають звичайними, так як не кожен може витратити стільки грошей на домашній кінотеатр і окрему кімнату для нього. З іншого боку, ввечері сім’я зазвичай збирається біля телевізора (навіть якщо ви не дивіться його, він присутній в якості фонового шуму). Тому принцип трансформації все частіше зустрічається у вітальні. Якщо ви вибираєте мобільну і замінюється меблі (http://www.decorazzio.com/) і правильно розподіляєте освітлення, одну кімнату можна перетворити з кінотеатру в танцювальний зал.

Важливо пам’ятати, що простір у вітальні повинне як і раніше служити перш за все для відпочинку. Ось чому добре вибирати конструктивну і зручні меблі, яка відповідає вашим потребам і способу життя. Якщо вам не подобається сидіти, але бути в положенні лежачи, крісло повинно мати знімну спинку і диван-підлокітники. Якщо вам подобається їсти під час перегляду телевізора, добре мати стіл поруч з диваном, або на самому дивані (supermebel.kiev.ua) є рухомий стіл.

Тенденція полягає в тому, щоб вітальня була відділена, але з’єднана з їдальнею і кухнею. Це необхідно за умови, що також використовуються сучасні засоби аспірації. В іншому випадку старий принцип полягає в тому, що підключена вітальня і кухня зручні для холостяків, де вони рідко готують багато.

Вітальня як кінотеатр або танцювальний зал

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *