Історія виникнення танцю живота

Танець живота це східний танець. У наш час цей танець користується великою популярністю не тільки в країнах Сходу, а й в Європейських країнах. Вперше він з’явився в Єгипті , і танцювали його просто так, для підняття настрою, сам танець не ніс в собі ніякого смислового навантаження. Як правило, танцювали його сільські дівчата, і весь танець складався з декількох рухів стегнами в поєднанні з підняттям рук. За допомогою цього танцю вони спокушали своїх чоловіків, які були від цієї новації просто в захваті.

Пізніше, танець набув такої популярності, що його почали виконувати дівчата абсолютно будь-якого стану, залучаючи таких не хитрим способом, увагу чоловіків. Коли до Єгипту прийшло мусульманство , то популярність цього танцю почала падати, а з часом і зовсім пропала. Вся справа в тому, що його вважали як мінімум непристойним, і категорично заборонили його танцювати дівчатам з багатих і пристойних родин. Сучасний класичний східний танець увібрав в себе багато елементів з інших танців різних народів, включаючи в себе і циганські мотиви.

Розведення елементів східного танцю, почалося в дев’ятнадцятому столітті , за часів завоювання Африки французькими військами. Коли французькі хореографи побачили цей древній танець, то були вражені на стільки, що забути це феєричне дійство було вище їх сил. Так цей танець увійшов в Європу.

В Європі ж він і зазнав безліч удосконалень, збагатився складними елементами, Але не став від цього гірше, а тільки навпаки, адже його популярність настільки висока, що мабуть, немає на планеті жодної людини яка б не чула і не бачив це зачаровує дію, яке немов гіпнотизує глядача тримаючи його в постійній увазі. Сам танець не тільки зачаровує своєю пластичної грацією, він є ще й корисним для здоров’я. Навчитися його танцювати, може будь-яка дівчина чи жінка, проте для надання йому яскравості, виконавиця повинна володіти темпераментом і харизмою. Як правило, сам танець, це швидше за все імпровізація, а не завчений номер як це часто буває в інших танцювальних стилях. Можна танцювати його будинку, а для любительок досконалості, відкрили навіть спеціальні школи, в яких навчають усіх охочих.

5 thoughts on “Історія виникнення танцю живота

 • at
  Permalink

  Очень нравится этот стиль танца, сама танцевала пару лет…

  Reply
 • at
  Permalink

  Мне тоже нравится когда девочки танцуют)))

  Reply
 • at
  Permalink

  Я вот была в Египте, путевку покупала в https://arkadiya-tour.com.ua/. Так там танцуют совсем не так как у нас, у них видимо телосложения именно для этого танца, не зря его в Египте придумали. Когда они танцуют, аж самой хочется сразу учится этому танцу. У нас не так конечно танцуют(

  Reply
 • at
  Permalink

  Ну это тоже самое, что и грузинские танцы, лучше них никто не станцует, сколько бы не учился, это все в крови, генах!!!!

  Reply
 • at
  Permalink

  Полностью согласна с вами Николай)))

  Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *