Взуття для стрип пластики

Останнім часом таке танцювальний напрямок, як стрип – пластика, користується величезною популярністю, особливо серед жінок. З її допомогою дівчини стають більш впевненими, вчаться тримати поставу і опрацьовують гнучкість тіла. Для того, щоб освоїти цей танець, необхідно велике бажання, прагнення, а також зручне взуття . Без її наявності заняття стрип – пластикою будуть неповноцінними. Далі мова піде про взуття, призначеної для стрип – пластики.

Багато інструктори і танцюристи відзначають, що на тренуванні дуже важливо виглядати красиво, а також відчувати себе комфортно. Це ж стосується і виступів.

Взуття для новачків

Починати тренування потрібно виключно в зручному взутті. Наявність каблуків в цьому випадку буде вкрай недоречним. Як правило, на самих перших заняттях осягаються ази стрип – пластики. Високі і нестійкі підбори можуть стати причиною розтягування або вивиху. Також при будь-якому незручному русі на підборах можна просто впасти.
На початковому етапі ідеальним варіантом є зручні чешки . Існують чешки для професіоналів, вони оснащені хорошою підошвою і виготовлені з якісного матеріалу. Тому, ноги не будуть ковзати по покриттю. Єдиним недоліком цього взуття є висока вартість. Однак дорогі чешки служать не один рік.
У такому взутті ймовірність отримання травми мінімальна, оскільки вона забезпечує правильну роботу суглобів і зміцнює м’язи. Через деякий час можна буде переходити на туфлі без підборів (балетки).

Взуття для професіоналів

Для професійних стрип – танцюристів в даний час існує величезний вибір взуття. Природно, підкорювати вершини необхідно в красивого взуття . Важливо, щоб вона підходила до костюму. Колір, величина і форма каблука можуть бути різними. Для початку бажано вибирати невисокий каблук (10 см). Взуття має фіксуватися на гомілкостопі. Це допомагає уникнути розтягнень і інших травм.

Що стосується босоніжок, їх також можна використовувати для стрип – денс. Головне – щоб у них було зручно. Як правило, таке взуття має нижчу ціну, ніж професійна.

Прозорі туфлі на високій платформі є особливо популярними серед шанувальників стрип – пластики. Вони бувають повністю закритими або виглядають, як босоніжки. Взуття на прозорій платформі яскравого забарвлення також є не менш затребуваною. Поєднання каблука – стилета і високої платформи зараз знаходиться на піку популярності. Напевно таке взуття можна знайти в взуттєвому магазині.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *