Танець живота – прекрасний спосіб позбутися від комплексів

Традиційний танець живота з роками еволюціонував, допомагаючи розслабити м’язову систему тіла і очистити розум. Танець живота більше поширений серед жінок, що дозволяє їм випустити дух жіночності за допомогою плавних збуджуючих рухів. Початкове прагнення занять танцями живота складається в позбавленні поганого настрою і переходу на новий рівень свідомості і фізичного стану.

Колір і вид костюма для танцю підбираються відповідно до сутністю жіночності танцівниці. Костюми танцівниць живота завжди яскраві, легкі і граціозні. Вони мають плавні лінії і тонку вуаль, щоб підкреслити витонченість і чарівність жіночого тіла . Пояси для костюма найчастіше роблять з монет і напівкоштовних каменів. Пояс і цимбали на пальцях також звані сагати для вибивання ритму можна назвати екзотичними прикрасами. Народні прикраси також включають в себе головні убори зі срібла або міді з хусткою, який утримує їх на голові.

Танець живота сьогодні

Сучасний танець живота еволюціонував від чарівності екзотичних ритмів сходу до сучасних стилізацій цього древнього майстерності. Танець живота став одним з популярних стилів танцю з простої причини, що в сьогоднішньому світі, жінки не отримують можливість виставити на показ їх істотну жіночу природу і виконуючи танець живота, вони підсвідомо досягають своєї жіночої зрілості.

В даний час існує величезний вибір самовчителів по танцю животадля різного рівня танцюристів, від початкового до професіоналів.

Фестивалі та свята

У всьому світі проходить безліч фестивалів, свят та семінарів що допомагає людям захопленими танцями бути в курсі останніх подій. Художня форма цього танцю настільки надихнула кілька любителів, що вони почали впроваджувати форми східного танцю живота в різних країнах. Більшість рухів в традиційному танці живота – круглі руху, які рухаються в одній частині тіла за один раз. Танцівниця рухається по спіралі і створює вібрації за допомогою м’язів в плавному ритмі танцю. Танець живота зміцнює тіло і робить його гнучким, що дозволяє продемонструвати руху м’язів живота і стегон.

Багато жінок по всьому світу займаються танцями знаходячи в цьому спосіб самовираження.

Танець живота – це лікувальний засіб для розуму, тіла і душі . Він звільняє від внутрішніх «демонів», таких як невпевненість, замкнутість, депресія. Танець дозволяє висловити себе в музиці і знайти духовну рівновагу.

Сьогодні традиційний танець живота перетворився і багато в чому змінився, але він ніколи не втратить свою чарівну здатність зачаровувати глядачів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *